Friday, November 29, 2013

Christmas Gift Ideas For HER!

Protože jsem po minulém videu s vánočními tipy na dárky pro muže zaznamenala pár žádostí o tipy na dárky také pro ženy, a protože vaše blogová přání jsou mi rozkazem, rozhodla jsem se tomu věnovat další článek (tentokrát ne video, protože jsem hrozně ukecaná a s tolika věcmi bychom tu byli do Vánoc!)... Zase je to o vkusu a samozřejmě i budgetu každého jednotlivce... Já vám tady můžu ukázat věcičky, které jsem třeba dostala já a udělaly mi ohromnou radost, nebo také ty, které jsem já sama letos pořídila kamarádkám nebo ženám v mojí rodině. Nuže tedy, dámy a PÁNOVÉ, tady je inspirace na vánoční dárky pro nás!
Warning: Vysoká koncentrace růžové barvy!

Myslím, že knihou se dá vyřešit ledacos. Existují knihy pro potěšení, pobavení, poučné, dobrodružné, sci-fi, a tak dále. Každý si tedy najde to svoje a každému můžete pořídit něco přímo na míru. Je vaše kamarádka/přítelkyně věčně vystresovaná řidička a nebo se dlouho odhodlává do autoškoly? Je až moc hodná a doplácí na to? Ráda by se přiučila angličtinu? Hledá smysl života a nebo ráda kreslené porno? :D Na vše najdete odpověď v knihkupectví.
Lushátkovský dáreček je prostě mňamka! Lush je kosmetická cukrárna! Od čerstvých obličejových masek, přes dekorativní kosmetiku, péči o pleť, o vlasy, ultra voňavé pěny do koupele a balistiky, peelingy na rty, šampuky, mýdla, masážítka... och, úplně jsem se v tom voňavém světě ztratila. V Lushi teď navíc balí to, co si vyberete, do šátků dle originální japonské tradice - tzv. Furoshiki, a tak šetříte přírodu a obdarovaný má o jeden dáreček navíc (šátků je na výběr mraky).
Kytí! Pro mě tedy jedině kaktus. Nerada to přiznávám, ale já se prostě o kytky starat neumím. Nevím, co to v životě znamená a co mou nezodpovědnou duši čeká a nemine, ale já to buď nezalévám a nebo to utopím. Nedávno jsem však dostala kaktus a ten se i v mých krutých podmínkách má čile k světu. Jen pozor, jak ho zabalíte pod stromeček, doporučuju krabičku, pokud máte obdarovaného rádi. :)
Peněženka. Dárek pro každou ženu, která se ráda obléká a dbá na svou vizitku. Peněženka je důležitá věc a vyplatí se do ní investovat. Bohužel, soudím dle sebe, si běžně takovou nějakou lepší a kvalitní peněženku z finančních důvodů nepořizuji, a tak tato jako dárek k minulým Vánocům velmi potěšila!
Hihi, jsem si úplně představila ten můj jelimánkovský výraz, když mi tenhle nástroj někdo zavrtá do vlasů. Od sebe to ale není takové, takže musíte vždycky někoho laskavě požádat o chvilku pohody a euforie. :) Tahle věc je masážítko hlavy a vlasové pokožky, stačí s ní jemně zajet do vlasů a zhostí se vás orgastické pocity. Nevěříte? Vyzkoušejte. Sehnala jsem vloni v Datartu.
Tuto ohřívací lahev jsem jako největší zimomřivka ocenila v chladné Británii, ale nejen tam! Dostala jsem ji jako dárek (děkuju Týnko!), ale vím, že se dá sehnat i tady. Hledejte podle názvu a jistě se doberete výsledku. Našla jsem třeba zde. Super věc pro všechny ženy, které trpí studenými končetinami a v zimě se i doma obalují šálou, čepicí a rukavicemi.
Něco plyšového mně osobně udělá radost vždycky! Nutno podotknout, že se částečně cítím být ještě dítětem, a co jako? Že spím s osmi plyšákama není žádné tajemství! Pana P dolla mám už pár let, peru ho i v pračce, když se ušpiní, a na tohle báječné plyšové srdíčko v podobě komfortního a hebkého polštářku nedám taky dopustit.
Ha, letos budou mít všichni kolem mě svatozář! :D Rozhodla jsem se celou svou rodinu obdarovat svítilnami, abychom na sebe lépe viděli. :D Ne, vážně mě letos zaujala zrovna tahle věc, protože jsem si uvědomila, jak je obyčejná baterka praktická a užitečná a doma to prozatím nikdo neví! Brzo zjistí! :D Tato čistě dámská záležitost "Lipstick Light" v hezké (ano, růžové) barvě má navíc super funkce jako třeba dosvit 25m a navíc záruku 3 roky! Hledejte v Datartu.
Gobi lahev jsem dostala na jednom pracovním výletě do Paříže a nejsem si úplně jistá, jestli je již na českém trhu. Ano, proto ji doporučuji. :D Chtěla jsem spíše upozornit na dodržování pitného režimu, s čímž mívají některé ženy problémy a dělá to pak zbytečné zdravotní komplikace. Takže si myslím, že jakoukoliv podobnou a přípustně velkou (a hlavně stajliš, pánové, jo?) lahev do jejich kabelky jim pořídíte, uděláte dobře! Jeden ze super praktických dárků. Kdybyste chtěli přímo Gobi, do které se dá vložit vzkaz, fotka, ..., zkuste to tady.
Protože mým počítačem propluje denně neskutečné množství fotek a videí díky práci na blogu, a je mi to líto mazat pouze z kapacitních důvodů, pořídila jsem si datadisk 500GB, kam to všechno posílám a šetřím si místo v PC (třeba proto, aby se mi tolik nesekala hra The Sims :D). Pro ženy, které rozumí technice, rády fotí nebo zkrátka střádají různá data, je to bezva užitečný překvápko!
Tenhle fén vám utrhne hlavu! Ale ještě před tím vám vyčaruje tu nejnadýchanější a nejstylovější hřívu, jakou jste ještě nezažili, a to za to stojí! :D Jako fakt wow! Remington turbo 2200 má obrovský výkon, vlasy rychle vysuší a nepoškodí! Já osobně na jeho používání miluju to, že vlasy vyfouká dohladka bez trčících mini vlásečků u hlavy, a přesto není výsledný efekt ulízlý, ale naopak to vypadá, že mám helmu nebo paruku. :D Tak mě napadá, že se tomuhle fénu budu věnovat ještě extra v jiném článku, protože jsem jako správná blondýnka velmi udivená, kam se elektro výrobky na pačesy za pár let posunuly, a že skutečně nemusíme celoživotně trpět kvůli tomu, s čím jsme se narodili (ultra jemné a splihlé vlasy), ale můžeme to změnit!
Jůůů, no a poslední věcička - šperk! Maminka bude mít radost (teda doufám jako!) :D A doufám taky, že mi sem tajně nechodí, primárně totiž na co jí nepošlu odkaz, tak nevidí. :D Mamča miluje modrou barvu a Swarovski krystaly, takže když jsem při brouzdání na netu uviděla tyhle královsky modré náušničky, bylo jasno. E-shop KRYSTYS jsem si ověřila, to víte, dneska nikdy nevíte! :D Líbí se mi jejich zákaznické devatero a příjemná a rychlá komunikace. Domů mi přišla parádní kvalitní krabička s tímto obsahem. Jsem spokojena!

Neváhejte pod článek přidávat vaše tipy!
Budu se těšit! :)

1 comment:

Dominika Mrázová said...

dobry clanok, pobavil :) tu masaznu pomocku na hlavu som davala na vianoce pred dvomi rokmi do kazdej rodiny :D

www.perlaoreneta.blogspot.com